OÜ Sõmeru Mööbel asutaja on Marek Talalaev. Ta on lõpetanud mööblitootmise eriala ja tegelenud eritellimusmööbli valmistamisega üle 20 aasta.

 

Soovime oma klientidele pakkuda parimat omanäolist ja kvaliteetset mööblit, millega oma kodu kaunilt ja mugavalt sisustada. Peame oma töös tähtsaks korrektsust ja kõrget kvaliteeti, täpset teostust ja kliendi visiooni elluviimist. Kliendid hindavad kõrgelt meie valmistatud mööblit ja erakordselt hoolikat teostust ning paigaldust.

 

Pakume abi sobiva tootekavandi loomise, materjali ja viimistluse valimisega. Soovi korral valmistame mööbli tellija kavandi järgi. Koos teie või teie sisekujundajaga loome just teile sobiva lahenduse.

 

Sobitame kokku puitu, klaasi, metalli ja teisi materjale, et tekiks omanäoline terviklahendus. Meilt saab lahenduse köögimööblist magamistoani, saunast treppideni ja mujalegi. Töötame selle nimel, et koostöös kliendiga sünniks just tema koju ja vajadustele vastav lahendus.

 

Meile on oluline, et teie mööbel on õigesti paigaldatud ja vastab teie ootustele, seepärast transpordime ja paigaldame selle ise. Teostame töid üle Eesti.

Marek Talalaev, OÜ Sõmeru Mööbel asutaja