Sõmeru Mööbel on jätnud koostöös väga sümpaatse mulje. Tegemist on oma ala profesionaalidega, kvaliteetse ja täpse tisleritööga.

 

Hindan nende oskust suhtluses projekteerijaga leida ühiselt parim lahendus mitmesugustele sõlmedele ja viimistlusele lähtuvalt nende kogemusest.

 

Olen märganud positiivset jonni mõni asi parema tulemuse nimel uuesti teha.

 

Taso Mähar
Sisearhitekt ESL

Aastate jooksul on Marek teinud meile laudu, kappe ja isegi terve köögimööbli. Tema töö on alati valminud kokkulepitud tähtajaks ja olnud väga kvaliteetne.

 

Marek on meie ootusi igati täitnud ja neid isegi ületanud.

 

Soovitame soojalt Mareki tööd kõigile!

 

Päivi & Ari Iskanius

Olles varem Mareki tööde ja kvaliteediga tuttav, ei tekkinud uue kodu soetamisel küsimustki, kelle poole oma mööblisoovidega pöörduda, et saada just nii kaunis tulemus nagu kujutletud.

 

Koostöö Marekiga teeb eriti meeldivaks see, et ta on suureks abiks juba planeerimisetapis. Ta oskab tänu suurele kogemuste pagasile anda kavandamisel omapoolseid soovitusi, pakkuda lahendusi ja ette näha detaile, mille peale ise mõelda ei oskakski.

 

Meie soovidele vastava stiiliga, kvaliteetmaterjalidest mööbel, mis on võrdväärse hoolsuse ning täpsusega paigaldatud, oli just see, mida soovisime ja ka saime.
Kas julgeme soovitada? Pole kahtlustki!

 

Hanna Püss